Rekrutacja do przedszkola i szkoły podstawowej na rok szkolny 2022/2023

przez adminMK

Nabór odbywa się w dniach 1 – 15 marca 2022 r.

Nabór do szkoły, oddziału i punktu przedszkolnego przy Szkole Podstawowej nr 34 w Rzeszowie na rok szkolny 2022/2023 odbywa się elektronicznie poprzez zgłoszenie na stronie portalu NABÓR. Wypełniony wniosek należy wydrukować, podpisać i dostarczyć do placówki pierwszego wyboru.
Rodziców dzieci przedszkolnych prosimy, aby nie zapomnieli, że do wniosku o przyjęcie należy dołączyć w przypadku:
1) rodzica pracującego – ZAŚWIADCZENIE O ZATRUDNIENIU WYSTAWIONE Z DATĄ BIEŻĄCĄ
2) rodzica rozliczającego się w US w Rzeszowie – KSEROKOPIĘ PIERWSZEJ STRONY PIT-37 LUB PIT-36 Z PIECZĄTKĄ WPŁYWU DO URZĘDU SKARBOWEGO LUB URZĘDOWYM POŚWIADCZENIEM ODBIORU (POTWIERDZENIE WYSYŁKI ELEKTRONICZNEJ).

TERMINY REKRUTACJI DO PRZEDSZKOLI I SZKÓŁ PODSTAWOWYCH NA ROK SZKOLNY 2022/2023 ORAZ KRYTERIA REKRUTACYJNE

Klasa I – Nabór
1.Zgłoś kandydaturę
2.Harmonogram
3.Pliki do pobrania

Przedszkole – Nabór
1.Zgłoś kandydaturę
2.Harmonogram
3.Pliki do pobrania

ABY WYDRUKOWAĆ ZGŁOSZENIE ELEKTRONICZNE NALEŻY ZALOGOWAĆ SIĘ DO KONTA, WEJŚĆ NA WNIOSEK – KLIKNĄĆ WYŚLIJ ZGŁOSZENIE I POJAWIA SIĘ OPCJA DRUKUJ.