XXII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno – Środowiskowego

przez aw

W tym roku szkolnym 4 naszych uczniów z klas 4 – 6 wzięło udział w XXII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno – Środowiskowego „Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro”. Hasło tej edycji brzmiało: „Tajemniczy świat jaskiń”. Autorzy wykonywali ilustracje w technice kolażu ukazując bogactwo i tajemniczość, naturalne piękno i potęgę tego „świata ukrytego w ciemnościach”.
Z radością informuję o sukcesie naszego ucznia z kl. V FILIPA KLUZA, którego praca została zakwalifikowana do półfinału w regionie Kraków obejmującym województwa małopolskie i podkarpackie. Finał regionalny odbędzie się 18.05.2021 r. natomiast finał ogólnopolski Organizatorzy zaplanowali na 08.06.2021 r. Tak więc to nie jest jeszcze koniec plastycznej rywalizacji pracy Filipa …

Filip Kluz, kl. V

Zapraszam do obejrzenia innych, powstałych na ten temat prac, które pokazują możliwości twórcze naszych uczniów.

naucz. plastyki R.Rzepka