Wyjazd do Centrum Zabaw „Kolorowy Świat

przez adminMK

Dnia 10.06.2019 r. odbyła się wycieczka autokarowa do centrum rozrywki dla dzieci „Kolorowy świat” w Rzeszowie. W wyjeździe uczestniczyły dzieci z punktu przedszkolnego oraz z klasy „0”. Wyjazd został zorganizowany z okazji dnia dziecka i w pełni został sfinansowany przez naszą Panią Dyrektor…

Dzieci bawiły się wyśmienicie spędzając aż 2 godziny na wesołej zabawie. Największą frajdą okazała się możliwość niezliczonej ilości zjazdów na dmuchanej zjeżdżalni. Wielką atrakcją były również liczne tory przeszkód, labirynty, baseny z piłeczkami, trampoliny. Najmłodsi mogli skorzystać ze specjalnej strefy wyposażonej w ogromną ilość zabawek. Po tak szalonym i przepełnionym rozrywką dniem zmęczeni, ale w pogodnych nastrojach wróciliśmy do szkoły.

Agnieszka Kozak
Patrycja Rysz