Sukces w VI edycji Konkursu o Kazimierzu Wielkim…

przez aw

Uczennica kl. V Gabriela Szmist  zdobyła wyróżnienie w VI edycji Konkursu „Świętujemy Urodziny Kazimierza Wielkiego” zorganizowanego przez Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy objętego honorowym patronatem Stowarzyszenia Króla Kazimierza Wielkiego…

Wyróżnienie to jest dużym osiągnięciem, ponieważ, jak podają organizatorzy: VI edycja konkursu cieszyła się dużym zainteresowaniem, a konkurencja wśród młodych twórców był ogromna. Wykorzystując swoje talenty, rozwijając zainteresowania i pasje, uczniowie z 12 szkół podstawowych, 13 gimnazjów i 5 szkół ponadgimnazjalnych zmierzyli się w czterech kategoriach”.

W kategorii literackiej „Wiersz na cześć króla Kazimierza Wielkiego”, w której uhonorowano naszą uczennicę, nadesłano 39 prac.

Serdecznie gratulujemy Gabrysi i życzymy dalszych sukcesów…

Wanda Drabicka