Konkurs Plastyczny „Najpiękniejsza Kartka Walentynkowa”

przez aw

W tygodniu poprzedzającym walentynki odbył się w naszej szkole Konkurs Plastyczny na „Najpiękniejszą Kartkę Walentynkową”. Celem konkursu było podtrzymywanie tradycji związanych z dniem 14 lutego, rozwijanie zainteresowań plastycznych, a także rozwijanie współpracy i współdziałania między rodzicami i dziećmi oraz współpraca z Samorządem Uczniowskim.

W konkursie brały udział zarówno przedszkolaki jak i uczniowie szkoły. Został on ogłoszony  w 3 kategoriach wiekowych: I kat. 3-6 latki, II kat. uczniowie kl.1-3, III kat. uczniowie kl.4-6. Jury w składzie: Agata Jopek, Małgorzata Bąk, Krystyna Kielar, Iwona Gaweł -Sikora biorąc pod uwagę pomysłowość, estetykę i ogólne wrażenie artystyczne wyłoniło laureatów:

Wśród przedszkolaków:

I miejsce– Daria Dyguła

II miejsce- Miłosz Kiełbasa

III miejsce-Marta Gołąbek

Kl.1-3:

I miejsce- Natalia Czarnik

II miejsce- Izabela Pańczak

III miejsce- Kajetan Putkowski

Kl.4-6

I miejsce- Weronika Płodzień

II miejsce– Filip Szmist

III miejsce- Gabriela Szmist

Wyróżnieni  z każdej kategorii zostali nagrodzeni dyplomami i drobnymi upominkami. Przygotowane kartki zostały zaprezentowane  na wystawie zorganizowanej na korytarzu szkoły.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszym konkursie. Zwycięzcom gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów.

Małgorzata Płodzień