Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

przez aw

W piątek, 21 czerwca, w hollywoodzkim stylu pożegnaliśmy chłopców z VIII klasy. Dawid, Filip, Kajetan, Maksymilian i Norbert odebrali zasłużone Oskary i nagrody za niezwykłe dokonania na gruncie szkolnym i nie tylko. Mistrzowsko rozegrany ostatni szkolny quiz bezkonkurencyjnie wygrał Kajetan, który za zwycięstwo odebrał najsłodszą z nagród osobiście usmażoną przez koleżanki z klasy VII.

Pozostałe klasy również uroczyście zakończyły rok szkolny. Pani Dyrektor Małgorzata Płodzień wszystkim pogratulowała wspaniałych osiągnięć w nauce, a tym, którzy swoją ciężką pracą zasłużyli na świadectwo z paskiem, wręczyła nagrody książkowe.

Ten wyjątkowy dzień zapisał się na kartach historii naszej szkoły wieloma uśmiechami radości z powodu nadchodzących wakacji oraz łzami żalu za klasą ósmą, kończącą ten szczególny etap edukacji.

Życzymy wszystkim wspaniałego odpoczynku, blasku słońca, szumu drzew, zapachu traw i morskiej bryzy. Odpoczywajcie i wracajcie we wrześniu. Czekamy.

Agnieszka Kopacka