Spektakl Teatru Nowoczesnego pt. „Polskie Miasta w baśni i legendzie”.

17 czerwca dzieci z oddziałów przedszkolnych obejrzały spektakl Teatru Nowoczesnego pt. „Polskie Miasta w baśni i legendzie”.  W nastrojowej sali Wojewódzkiego Domu Kultury w Rzeszowie główni bohaterowie przenieśli nas do różnych miast Polski. W Krakowie ostrzegliśmy mieszkańców dźwiękami hejnału i podskakiwaliśmy w rytm muzyki z Lajkonikiem. Poznańskie koziołki rozbawiły widzów swoim brykaniem, a warszawska Syrenka zachwyciła…

„Misiowe przygody”

przez adminMK

„Misiowe przygody” – to tytuł spektaklu, w którym 10 czerwca uczestniczyli uczniowie szkoły oraz dzieci z oddziału przedszkolnego. Aktorzy Teatru Nemno, przy pomocy pacynek, w interesujący sposób opowiedzieli dzieciom o poszukiwaniu przyjaźni. Śpioch, który był główną postacią przedstawienia, postanowił wyśnić Misiowi przyjaciela. Z pozoru proste zadanie okazało się nie lada wyzwaniem, o czym mogły przekonać się dzieci, które z wielkim zainteresowaniem obejrzały spektakl.