Sukcesy trzecioklasistów w międzyszkolnych konkursach

przez aw

20 maja 2022 r. uczennice klasy III, Kamila Michalik i Weronika Szura, wzięły udział w XIX Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy „OMNIBUS” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 28 w Rzeszowie. Konkurs przeprowadzony został w formie testu obejmującego wiedzę z zakresu edukacji polonistycznej, matematycznej, społeczno-przyrodniczej, zdrowotnej, artystycznej oraz z języka angielskiego. W tym roku nie udało się wyłonić Omnibusa, czyli ucznia, który bezbłędnie rozwiązałby test. Nagrodę I, II i III otrzymali uczniowie z największą ilością punktów, a wśród nich Weronika Szura, która zdobyła III miejsce.

W maju cała klasa trzecia wykonała piękne prace plastyczne na Międzyszkolny Konkurs „Wiosna w poezji”. Zadaniem uczniów było wykonanie dowolną techniką ilustracji do wiersza Marii Konopnickiej „Powitanie wiosenki”. Nagrodę w tym konkursie otrzymała Kamila Michalik , a wyróżnienie Antoni Bogdalski.

Serdecznie gratuluję uczniom odniesionych sukcesów!

Wychowawca klasy III
Małgorzata Bąk