Warsztaty wielkanocne

przez aw

Kolejny raz w naszej szkole organizowane były warsztaty wielkanocne. Pierwsze spotkania były poświęcone na przygotowanie kolorowych kwiatów z bibuły i krepiny, które później zostały wykorzystane do robienia palm wielkanocnych.

Serdecznie dziękujemy Pani Marzenie Narewskiej, która kolejny raz zaopatrzyła nas w potrzebne materiały.

Warsztaty jak co roku cieszyły się dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem uczniów. W tym roku szczególnie aktywni byli uczniowie klasy IV i VIII. Kwiaty i palmy powstawały również na świetlicy szkolnej, gdzie do pracy angażowali się najmłodsi uczniowie pod okiem Pani Karoliny Wójcik – Paszyńskiej.

Wszystkie palmy zostały przekazane na kiermasz wielkanocny, który prowadzili uczniowie klasy VIII i VII w naszym Kościele Parafialnym.

Na kiermaszu sprzedawane były również świeczniki z naturalnego drewna. Potrzebne materiały zakupiła i przygotowała dla naszych uczniów Pani Izabela Stanio, która również poprowadziła warsztaty z ich robienia, za co bardzo dziękujemy.

Dziękujemy wszystkim, którzy zakupili palmy i świeczniki i tym samym wsparli działalność Samorządu Uczniowskiego i Szkolnego Koła Wolontariatu.

Aldona Wójcik
Monika Sitek