Lekkoatletyczne zawody sportowe

przez aw

18 marca uczniowie klas VII i VIII reprezentowali naszą szkołę w lekkoatletycznych zawodach sportowych. Miejscem rywalizacji sportowych było nowo otworzone Uniwersyteckie Centrum Lekkoatletyczne UR. Wzięliśmy udział w trzech konkurencjach: bieg na 60m, bieg na 300m oraz skok w dal. Bieg krótki rozgrywany był w dwóch etapach: eliminacji oraz biegu finałowego. Z ponad dwudziestu zawodniczek walczących na dystansie 60m, nasza uczennica klasy VIII, Izabela Pańczak, awansowała do fazy finałowej, zajmując piąte miejsce. Również w skoku w dal braliśmy udział w eliminacjach, gdzie ośmiu najlepiej skaczących chłopaków trafiało do fazy finałowej. W ścisłym finale znalazł się Dominik Pańczak z klasy VII, oddając najdłuższy skok na odległość 4,22m, który dał mu szóste miejsce. Wszystkim dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły, oraz życzymy dalszych sukcesów.

Marcin Muszyński