Kochanym Dziadkom z okazji Ich święta.

przez aw

Przedszkolaki z punktu i oddziału przedszkolnego nie zapomniały o wyjątkowym święcie, które w zimnym styczniu rozgrzewa serca i rozświetla twarze Dziadków ciepłym uśmiechem.  Jak co roku dzieci dla swoich ukochanych Babć i wspaniałych Dziadziów przygotowały niespodzianki. Z dużym zaangażowaniem przedszkolaki przygotowywały się do przedstawienia pt. „Historia Babci i Dziadka”, uczyły się swoich ról oraz piosenek i tańców. Nakręciliśmy wspaniały film, który wraz z upominkami trafił do Dziadków. Chcielibyśmy, aby Dzień Babci i Dziadka, zapisał się w Ich pamięci a jego obchody były podziękowaniem za miłość, opiekę i czułość, którą ofiarują swoim wnukom. Mamy nadzieję, że przedstawienie przywoła wspomnienia młodości sprawiając, że na Ich twarzach zagości uśmiech. 

Życzymy wszystkim kochanym Babciom i Dziadziom zdrowia, zadowolenia z wnuków i samych pogodnych dni.

Małgorzata Płodzień

                                                                           

Więcej zdjęć -kliknij