Uczciliśmy Dzień Edukacji Narodowej

przez aw

14 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji uczniowie klasy 4 i 6 pod opieką swoich wychowawców przygotowali program artystyczny zawierający  piękne życzenia i podziękowania skierowane do wszystkich pedagogów.  Zaprezentowali również zgromadzonym nauczycielom oraz uczniom zestaw niezbędnych pomocy dla nauczyciela m.in. lupę nauczycielską do odczytywania uczniowskich bazgrołów, lusterko wsteczne, aby widzieć w każdej chwili co dzieje się za plecami nauczyciela czy nauszniki, aby nie ogłuchnąć w czasie przerwy, gdy tabuny uczniów biegają po korytarzach. Dopełnieniem uroczystości były radosne piosenki w wykonaniu szkolnego chóru, którego opiekunem jest pani Justyna Micał. W tym szczególnym dniu nie zabrakło ciepłych słów, uśmiechu, kwiatów, a przede wszystkim życzeń ze strony Pani Dyrektor Lidii Kupiszewskiej, która  złożyła wszystkim nauczycielom serdeczne podziękowania za trud i wysiłek wkładany w przekazywanie wiedzy i kształtowanie młodych charakterów. Do tych życzeń przyłączyła się także pani Aneta Pańczak, przewodnicząca Rady Rodziców.

   Monika Sitek
Aldona Wójcik