Finał konkursu „Ruch to zdrowie”

przez aw

Przedszkolaki z oddziału przedszkolnego brały udział w konkursie plastycznym pt. „Ruch to zdrowie” organizowanym przez Centrum Handlowe Auchan w Krasnem. Dzieci miały za zadanie wykonać pracę plastyczną na jeden z 3 tematów: „Ulubiona zabawa z przyjacielem”, „Rodzinna wyprawa moich marzeń” lub „Mój sportowy idol”. Z naszej grupy zostało wysłanych 7 prac. W dniu 5 grudnia odbył się finał konkursu, na którym autorzy 62 najlepszych dzieł otrzymali atrakcyjne nagrody – tablety, klocki, gry planszowe oraz dyplomy. A najlepsze 32 prace zostały powiększone i wyeksponowane na tablicach wokół Placu Zabaw w Centrum Handlowym Auchan Krasne, gdzie można je podziwiać przez cały rok, aż do kolejnej edycji konkursu. Wśród tych najlepszych znalazła się praca Alana Gierusa z naszej grupy. W nagrodę za swoją pracę otrzymał tablet i pamiątkowy dyplom.

Serdecznie gratulujemy Alanowi. Dziękujemy wszystkim dzieciom, które przygotowały prace i zachęcamy do udziału w różnych akcjach i konkursach.

Małgorzata Płodzień