Edukacyjny Bieg Wirtualny „100 km na 100-lecie Bitwy Warszawskiej”

przez aw

Zachęcamy do udziału w Wirtualnym Wyzwaniu „100km na 100-lecie Bitwy Warszawskiej” i udostępnieniu informacji o tym wydarzeniu. Celem wyzwania jest uczczenie jednej z najważniejszych bitew w historii Polski i Europy.

Zasady uczestnictwa:

Jest to bieg wirtualny, a zadaniem zawodnika jest pokonanie od 25 do 100km (biegiem lub nawet marszem) w terminie 13 dni (czyli tyle ile trwałą bitwa) tak, aby choć jeden z kolejnych dni biegowych/marszowych zahaczał o historyczny dzień bitwy tj.: 13-25 sierpnia.

Stąd zawodnik mimo, że na wydarzenie może zapisać się od razu, swoje zmagania może rozpocząć najwcześniej w dniu 1 sierpnia, a najpóźniej w dniu 25 sierpnia.

Nasi przodkowie przelewali krew, a my możemy w podziękowaniu dla nich przelać odrobinę potu, jednocześnie wspierając akcję „Paczka dla Bohatera”.

Bieg Wirtualny z wiedzą historyczną i konkursem:

W trakcie wyzwania Uczestnicy otrzymają wiedzę historyczną pod postacią codziennych newsletterów edukacyjno – motywacyjnych. Zawodnicy po zakończonym wyzwaniu będą mogli również sprawdzić swoje siły w konkursie wiedzy o bohaterach Cudu nad Wisłą.

Unikalny Certyfikat, medal, wyjątkowy PINS i koszulka:

Oprócz pięknego certyfikatu i medalu, uczestnik może zamówić wysokiej jakości techniczną koszulkę wykonaną w całości w Polsce oraz wyjątkowy pamiątkowy pins (miniatura Orła II Rzeczypospolitej – wzór 1919-1920, na tle Krzyża Virtuti Militari), który można przypiąć do ubrania i nosić z dumą przy różnych okazjach jak i na co dzień.

Nagrody za uczestnictwo:

100 km w 13 dni i mniej – medal + złoty Certyfikat

99-50km w 13 dni – medal + srebrny Certyfikat

49-25km w 13 dni – medal + brązowy Certyfikat

Link do wydarzenia z regulaminem i zapisami:

https://bit.ly/BitwaWarszawska100na100

Link do strony wydarzenia na Facebook:

https://www.facebook.com/100kmNa100lecieBitwyWarszawskiej/