W Centrum Zabaw „Kolorado”

przez aw

W dniu 14.11.2019r. przedszkolaki z oddziału przedszkolnego wybrały się na wycieczkę do Centrum Zabaw „Kolorado” w Malawie.

Celem wyjazdu było kształtowanie umiejętności współdziałania w grupie rówieśniczej poprzez wspólną zabawę, rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej, zręczności oraz orientacji przestrzennej oraz stworzenie możliwości radosnego spędzania czasu.

Wszystkie dzieci korzystały z licznych atrakcji, m.in. bawiły się w basenie z tysiącem kulek, przechodziły się przez liczne tunele, zjeżdżały na zjeżdżalniach oraz korzystały z wielu innych atrakcji. Wszyscy świetnie się bawili o czym świadczyły uśmiechy, które nie schodziły z twarzy dzieci. Wizyta w sali zabaw pozwoliła nie tylko doskonalić sprawność fizyczną, ale także stanowiła doskonałą okazję do rozładowania dziecięcej energii i – co najważniejsze – radosnej zabawy.

Nasz pobyt bardzo szybko dobiegł końca. Pełni niezapomnianych wrażeń i emocji wróciliśmy do naszej szkoły.

M. Płodzień