Zabawa choinkowa

przez aw

26 stycznia br. w godzinach południowych i popołudniowych w naszej szkole pojawiły się niecodzienne postacie: urocze królewny zza siedmiu gór i lasów, dzielni rycerze samego króla Kazimierza, niemal groźne czarownice z wampirami oraz słodkie pluszaki – misie.

Wszyscy w szampańskich humorach z powodu corocznego balu, na który tak tłumnie przybyli…

Zabawę choinkową poprowadził didżej Macio. Odbyła się ona w dwóch grupach wiekowych: klasy „0” – III oraz IV – VI. Postacie z baśni, bajek i opowieści, bo taki był temat przewodni tegorocznego balu, brały udział w licznych konkursach i zabawach, nie tracąc ani sekundy na nudę, na którą miejsca nie było. Nie została zaproszona. Królewny i czarownice mogły zmierzyć się w takich dyscyplinach karnawałowych jak: bieg z kosiarką i taczkami, taniec z przeszkodami, przechodzenie pod liną, taniec krzeseł i wiele innych.

Sił nikomu nie mogło zabraknąć dzięki rodzicom, którzy przygotowali dla fantastycznych uczestników przepyszny poczęstunek. Złożyły się nań kanapki, rozmaite ciasta i napoje.

Pełen emocji czas zabawy karnawałowej przeszedł do historii jako bardzo udany i godny zapamiętania.

Szczególne podziękowania składamy Państwu Halinie i Andrzejowi Klęskom za ufundowanie napojów, Panu Pawłowi Michalikowi za ufundowanie słodyczy oraz Pani sołtys Danucie Szyszce za to, że za jej sprawą uczestnicy balu mogli bawić się pod kierunkiem wodzireja didżeja Macio.

Teresa Kowal