Nasza uczennica – Weronika Płodzień – mistrzynią

przez aw

Nasza uczennica – Weronika Płodzień – mistrzynią Okręgu Podkarpackiego w Sportowym Tańcu Towarzyskim i członkiem Kadry Narodowej Polski.

Uczennica klasy V ze Szkoły Podstawowej w Matysówce –Weronika Płodzień– i jej partner taneczny, Michał Kamiński, z Klubu Tańca Towarzyskiego „Gasiek” w Rzeszowie zostali ostatnio Mistrzami Okręgu Podkarpackiego w kategorii 10-11lat.

W tańcach latynoamerykańskich powtórzyli sukces z ubiegłego roku, a w tańcach standardowych poprawili poprzedni wicemistrzowski tytuł. Zakwalifikowali się tym samym na Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Południowej, gdzie będą reprezentować Okręg Podkarpacki. Para ta posiada najwyższą klasę taneczną C w kat. 10-11lat i ma na swoim koncie bardzo wiele sukcesów. Brali z powodzeniem udział w wielu ogólnopolskich turniejach tanecznych, zostali w tym roku powołani do Kadry Narodowej Polski w tańcu towarzyskim i będą reprezentować nasz kraj na międzynarodowych turniejach. Gratulujemy im serdecznie  i życzymy dalszych sukcesów.

Lidia Kupiszewska, dyrektor szkoły